سوالات متداول

1- آیا امکان ارسال و ارائه مقاله به زبان انگلیسی نیز وجود دارد؟

بله امکان ارسال و ارائه مقاله به هر دو زبان انگلیسی و فارسی در شانزدهمین کننفرانس هیدرولیک ایران وجود دارد.

2- آیا تسهیلاتی برای اسکان مهمانان و شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است؟

گروه برگزاری کنفرانس در حال برنامه ریزی جهت اسکان مهمانان با شرایط مناسب و در شأن عزیزان شرکت کننده هست. انشاالله اطلاع رسانی لازم در این ارتباط در موعد مناسب انجام خواهد گرفت.

3- در صورت ثبت نام در کنفرانس، نحوه پرداخت هزینه ها به چه صورت خواهد بود؟

امکان پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس به هر دو روش پرداخت اینترنتی و نیز پرداخت دستی و ارسال اسکن فیش برای شرکت کنندگان عزیز فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیش تر در منوی ثبت نام به زیرمنوی "تعرفه های ثبت نام" مراجعه نمائید.

4- آیا صدور گواهی پذیرش مقاله به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر است؟

در صورتی که زبان مقاله انگلیسی باشد و یا در قسمت مربوطه در پنل کاربری عنوان و چکیده مقاله را به زبان انگلیسی نیز وارد نماید ، صدور گواهی به زبان انگلیسی امکان پذیر می شود.

5- آیا می توان با یک یا چند همراه در کنفرانس شرکت نمود و از تسهیلات کنفرانس استفاده کرد؟

بله می توان اما لازم است که همراهان نیز در پنل کاربری ثبت نام نمایند و تعرفه حضور همراهان همانند تعرفه دانشجویی خواهد بود.

6- آیا بدون مقاله نیز می توان در کنفرانس شرکت کرد؟

با توجه به مطرح شدن مباحث علمی در کنفرانس و استفاده از نقطه نظرات اساتید برجسته، پژوهشگران علاقمند به حوزه های مرتبط با کنفرانس می توانند به عنوان شرکت کننده بدون مقاله در جلسه کنفرانس حضور داشته باشند. این دسته از پژوهشگران گواهی حضور در کنفرانس به همراه بسته کنفرانس را دریافت خواهند کرد و تعرفه حضور این افراد همانند تعرفه دانشجویی خواهد بود.

7- مقاله را از چه طریقی برای کنفرانس ارسال نمایم؟ ازطریق ایمیل یا سامانه کاربران؟ چگونه؟

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در قسمت ثبت نام سایت اطلاعات خود را ثبت نمایید. سپس در قسمت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله در منو ارسال مقاله جدید مراحل ثبت مقاله را گام به گام طی نمایید (برای کسب اطلاعات بیشتر به منوی نحوه ارسال مقالات مراجعه نمایید.) نکته: ثبت مقاله از طریق ایمیل انجام نمی پذیرد و بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند پذیرش را با مشکل مواجه می سازد. ایمیل های کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گویی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات و مشکلات پژوهشگران می باشد.